TUTOR -KA - LEKTOR/-KA DOUČOVÁNÍ

Pracovní místo ( TUTOR -KA - LEKTOR/-KA DOUČOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747. V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na adresu: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz.

Centrum inkluze, o.p.s. hledá pracovníky na individuální/skupinové doučování dětí na Vítkovsku.
Chcete pomáhat dětem s učením? Využívat svůj volný čas smysluplně? Potkávat se se zajímavými lidmi? Stát se součástí našeho týmu pracovníků?

Cílem služby doučování je pomoc s učením, úkoly a při řešení problémů dítěte ve škole. Aktivní zapojování rodičů do domácí přípravy dítěte. Ti se naučí podobnou situaci zvládat v budoucnu samostatně. Můžete se stát součástí této pomoci.

Co Vás čeká:
Doučování 2x - 4x týdně přímo v rodině dítěte nebo v našich kancelářích
Pomoc dítěti zaměřená na předměty, se kterými si doma neví rady
Motivovat dítě, aby se do školy těšilo a zažívalo úspěchy
Pravidelný kontakt s metodikem doučování, který Vám bude kdykoli k dispozici

Co požadujeme:
Ochotu pracovat s dětmi, i v jejich přirozeném prostředí
Kladný přístup k dětem, trpělivost, spolehlivost
Vzdělání SŠ/VŠ

Co nabízíme:
Zaškolení a odborné vedení po celou dobu spolupráce
Materiály a pomůcky potřebné k doučování
Získávání cenných zkušeností s prací v sociální oblasti, zaměřené na vzdělávání
Upevňování a rozšiřování pedagogických znalostí
Skupinové sdílení s koordinátorem služby a ostatními dobrovolníky
Možnost zapojit se do další aktivit naší organizace