PROJEKTANT/PROJEKTANTKA - JUNIOŘI

Pracovní místo ( PROJEKTANT/PROJEKTANTKA - JUNIOŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Smolíková Kristýna Bc., tel.: 702057078, e-mail: prace@greza.cz. Pružná pracovní doba. Hledáme spolehlivého kolegu nebo kolegyni do pracovního kolektivu projekční kanceláře pozemních staveb.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření (pozemní stavby), základní znalosti projektování a orientace ve stavebních technologiích, ovládání projekčních programů typu CAD
Náplň práce: schůzky s klienty a plánování, realizace studie i celé projektové dokumentace, podílení se na projektech rodinných domů, práce v kanceláři i měření v terénu
Nabízíme: příležitost být součástí rostoucí mladé firmy, přátelské prostředí, možnost kariérního postupu v rámci celé firmy, rozvoj Vašich odborných a osobnostních dovedností, každý den doma