Vedoucí úseku

Pracovní místo ( Vedoucí úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Brantice, dle zakázek

Náplň práce:
vedení jednoho z našich úseků, vedení a motivace podřízených pracovníků, dohled a zodpovědnost za zařízení, plánování v dlouhodobém horizontu, spolupráce se smluvními dodavateli, dohled nad dodržováním BOZP, reportování ekonomických výsledků

Co od Vás očekáváme:
SŠ/VŚ technického směru, praxi ve vedoucí pozici, dynamická osobnost,
Aktivní a maximálně zodpovědný přístup k práci,
Vyjednávací schopnostii, komunikativnost, výborné organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu, Odolnost vůči stresu
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
Řidičský průkaz sk.B

Co Vám nabízíme:
Práce na plný úvazek, doba určitá 1 rok, poté doba neurčitá
Mzdové podmínky od 35 000 Kč

Benefity:
Služební auto, notebook, mobilní telefon, stravenky, odměny a další benefity.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, doba určitá 1 rok, poté doba neurčitá

Z: 8.9.2020