LAKÝRNÍCI

Pracovní místo ( LAKÝRNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:4/9/2020 a:14/7/2021
Náplň práce:
- Provádění lakýrnických prací
- Aplikace nástřiku nebo nátěru demontovaných dílů po opravě
- Odstraňování laku před opravou
- Vystavení příslušné dokumentace a potvrzení o provedených pracích
- Povrchová úprava kovů - ruční práškové lakování komaxitem
- Přípravné práce pro lakování.
Požadujeme:
- Pouze s vyučením v oboru lakýrník
- Praxi v oboru
- Znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou
- Základní znalost práce na PC
- Flexibilitu, samostatnost
- Vysokou spolehlivost, týmovou práci.
Nabízíme:
- Dovolená navíc, sick days (zdravotní volno).
- Stravenky
- Penzijní připojištění
- Sportovní a společenské akce
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- Odměna za dárcovství krve
- Zákonné, odborné a jazykové vzdělání.
- Odměna se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta (k základní hodinové sazbě náleží variabilní odměna ve výši 15% z hodinové mzdy + další příplatky (směnnost, prostředí, práce přesčas).
Kontakt osobně v čase 7:00-14:00 hod. na adrese Fryčovice 673, 739 45 Fryčovice, nebo telefonicky, emailem.