Koordinátor/ka doučování

Pracovní místo ( Koordinátor/ka doučování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:3/9/2020
Požadujeme:
Minimální předpoklady
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- organizační schopnosti
- komunikativní schopnosti, flexibilitu
- schopnosti komunikovat a navazovat kontakt s lidmi bez ohledu na etnikum, sociální status, národnost
- základní uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- předložení výpisu z RT
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- zodpovědnost, spolehlivost
- důvěryhodnost.
Doporučené předpoklady:
- řidičský průkaz
- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání pedagogického, speciálně pedagogického nebo sociálního směru.
Nabízíme:
- zkrácený nebo plný pracovní úvazek na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- samostatnou, odpovědnou, pestrou i týmovou práci
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, nástupní mzda 26 tis. Kč při plném úvazku
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (možnost home office, 6 týdnů dovolené, stravenky, repre oděvy, apod.)
- možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
- nástup říjen - prosinec 2020.
Náplň práce:
- přímý kontakt s rodinou, jejíž dítě je klientem doučování
- vyhledávání a přijímání nových doučovatelů
- komunikace s dalšími subjekty podílející se na vzdělání dítěte a na práci s rodinou
- administrativa střediska.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 30. 9. 2020 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, F. Čejky 450, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "výběrové řízení doučování"), nebo elektronicky na e-mail info@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti