skladník/skladnice

Pracovní místo ( skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:

? manipulace s díly a jejich skenování
? přebalování dílů
? nakládka a vykládka zboží

POŽADUJEME:

? ZŠ, SOU
? praxe v oboru výhodou
? manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
? zájem učit se novým věcem
? rychlost i přesnost při práci

NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce.

Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky ve všední dny od 8.00 - 16.00 hod.