NÁKUPČÍ POTRAVINÁŘSKÝCH SUROVIN

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ POTRAVINÁŘSKÝCH SUROVIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Jana Kadová, tel.: 734 236 622, e-mail: kadova@semix.cz.

Požadujeme:
- znalosti a zkušenosti v potravinářství - v oblasti pěstování a nákupu zemědělských plodin
- min SŠ vzdělání v potravinářském nebo zemědělském oboru
- možnost cestovat za obchodními případy i do zahraničí
- dobrou znalost práce na PC
- zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
- nástup ihned nebo dle dohody

Nabízíme:
- zajímavou práci v nákupním týmu stabilní potravinářské společnosti s dlouholetou tradicí
- plný pracovní úvazek
- ohodnocení odpovídající pracovní pozici včetně motivační prémiové složky podle výkonu
- příjemný pracovní kolektiv
- pružnou pracovní dobu
- odměny za jubilea a odpracované roky
- 20 dní dovolené a 5 dní prodloužené dovolené navíc
- nákup výrobků společnosti za zvýhodněnou cenu
- možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Vaší pracovní náplní bude:
- aktivní vyhledávání, oslovování a komunikace s pěstiteli a dodavateli zemědělských plodin a potravinářských surovin. Komunikace a vyjednávání se stávajícími dodavateli na tuzemském i zahraničním trhu.
- spolupráce příprava a aktualizace nabízených dodavatelských cen a našich nákupních strategií
- samostatná obchodní jednání
- příprava a realizace obchodních smluv, podmínek nákupu a plateb, spolupráce s obchodním, skladovým a výrobním úsekem
- potřebná obchodní administrativa a reporting vedení společnosti