POKOJSKÁ

Pracovní místo ( POKOJSKÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Housekeeping Manager, tel.: 353 207 316, e-mail: HR@imperial-group.cz
4* hotel Spa Resort Sanssouci v Karlových Varech nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici
POKOJSKÁ
Kontakt: Housekeeping manager, tel. 353 207 316, email: HR@imperial-group.cz
Nabízíme:
placené zdravotní volno Sick Days, vyšší příplatek za víkendy
zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
personální obědy za 15,- Kč
přátelský kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí
Požadujeme:
trestní bezúhonnost a spolehlivost
výkonnost a pečlivost, časová flexibilita
diskrétnost
příjemný vzhled a vystupování
Pracovní náplň:
příprava příjezdového pokoje
úklid odjezdového pokoje
průběžný úklid pobytových pokojů
hlášení závad
Pracovní podmínky:
pracovní doba 7:00 - 15:30 včetně víkendů
Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci, U Imperiálu 11, 360 01 Karlovy Vary