Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Michalská 2030, Ostrava - Slezská Ostrava
Adresa pro zaslání životopisu: jiri.cernota@bewit.cz, volat můžete od 8 do 20 hod.
na tel.+420 605 248 621.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme v Ostravě na HPP nového člena týmu na pozici Vedoucí výroby. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě v oblasti zdravého životního stylu s výrobky, které jsou megatrendem současnosti s obrovským růstovým potenciálem v ČR i zahraničí.
Pracovní náplň: Řídí komplexně výrobu Bewit výrobků.

Termín nástupu: 1.10.2020, nebo dohodou

Požadujeme:
- Prokazatelně úspěšnou praxi na obdobné pozici
- Bezúhonnost, pravdivost, čestnost
- Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav, znalost anglického jazyka
-SŠ vzdělání

Nástupní hrubá mzda: 30 000 Kč - 40 000 měsíčně
www.bewit.love