CONTROLLER

Pracovní místo ( CONTROLLER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: rudolf.chudoba@mann-hummel.com

NÁPLŇ PRÁCE:
" Finanční a nákladový reporting
" Zakládání nákladových středisek, profit center v SAP
" Zakládání, správa a údržba cyklů pro plán i skutečnost v SAP
" Tvorba měsíční zprávy pro společnost MANN+HUMMEL Service
" Příprava podkladů pro fakturaci a přefakturaci mezi společnostmi
" Příprava interního plánovacího souboru, konsolidace plánů a výhledů
" IC odsouhlasování výhledů a ročních plánů (BCS), zpracování výhledů a plánů pro jednotlivá střediska
" Nákladový controlling v daných oblastech činnosti
" Sledování výkonnosti týmů a procesů pomocí vybraných KPI's
" Schvalování nákupních žádanek ve workflow

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
" Znalost SAP (modul FI, CO, SD) výhodou, pokročilá znalost MS Office
" Aktivní znalost anglického jazyka (NJ výhodou)
" Praxe v oboru výhodou
" VŠ / SŠ ekonomického směru
" Důslednost, vytrvalost, iniciativa, dobré komunikační schopnosti
" Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 1.100,- měsíčně příspěvek na volnočasové aktivity
" Flexibilní pracovní doba
" 13. mzda
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na stravování přímo v areálu společnosti
" Množství dalších benefitů