dělník/dělnice ve výrobě malířských válečků

Pracovní místo ( dělník/dělnice ve výrobě malířských válečků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Třísměnný a dvousměnný provoz. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou.
Vzdělání- vyučen, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, časovou flexibilitu, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, případně ve flexibilní pracovní době, spolehlivost.
Náplň práce: výroba dílů a kompletace malířských válečků.
Nabízíme práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí s v příjemném pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení-v úkolové mzdě, odměnu při odchodu do důchodu 5000,- Kč, příspěvek na dovolenou a Vánoce až 8.000,- Kč , stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 100,-Kč.

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem zaslat životopis
- osobně v místě výkonu práce v pracovní dny od 7.00 - 9.30 hod- a od 10.30 -13.30 hod.