TECHNIK / TECHNIČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽNÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY

Pracovní místo ( TECHNIK / TECHNIČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽNÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 82199 Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
- PP na dobu neurčitou, nástup 15.9.2020
- Místo výkonu práce: Collinova č.p. 421
Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3
- Pracovní náplň: montáže v interiérech - závěsy, rolety, kolejnice, žaluzie, lišty…, montáž designových venkovních pergol, montáž ostatních produktů z nabídky DIAMOND DESIGN
technická podpora obchodníkům - doporučení kotvení, pomoc s měřením a realizací, správa svěřeného vybavení a jeho údržba
- Požadavky: schopnost samostatně a zodpovědně řešit zadané úkoly
manuální zručnost a technické znalosti, řidičský průkaz skupiny B, příjemný vzhled a dobré vystupování
- Nabízíme: finanční ohodnocení od 30.000 do 45.000 dle schopností a domluvy, práci v příjemném kolektivu, zázemí velké značky, moderní pracovní nástroje, vybavení a postupy
školení a vzdělávání, uplatnění a rozvoj znalostí, telefon, stravné
- Více informací o produktech naleznete na adrese www.diamonddesign.cz
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonem či e-mailem, kontaktní osoba: Smolík Luboš, tel.: 608 582 894, e-mail: smolik@diamonddesign.cz