Sociální pracovník pro odlehčovací službu Rožnov p.R.

Pracovní místo ( Sociální pracovník pro odlehčovací službu Rožnov p.R. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká:
o stanete se naším klíčovým zaměstnancem pro sociální práci s klienty navštěvující klub
o budete naše klienty podporovat při řešení jejich nepříznivé sociální situace, budete je motivovat ke spolupráci s odborníky, kteří jim mohou v jejich situaci pomoci
o zapojíte se do přípravy jednotlivých aktivit
o vytvoříte společně s klienty jejich individuální plány a o tom všem povedete profesionální záznamy dle standardů kvality
o pracovat budete především v odpoledních hodinách
o uplatníte své vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání (v oborech splňující zákonné požadavky pro výkon práce sociálního pracovníka)
o budou se vám hodit vlastnosti jako je samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, flexibilita, kreativita
o budete komunikovat s klienty i ostatními členy týmu, získáte možnost dále se vzdělávat
Co můžete očekávat od nás:
zajímavou a pestrou práci, která dává smysl, s velkou mírou samostatnosti a odpovědnosti
o tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu
o tým vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb
o budete se moci dál vzdělávat v oblastech, které Vás zajímají a jsou pro Vaši práci i Váš rozvoj důležité
o plný pracovní úvazek
o 1 týden dovolené navíc, služební telefon, roční odměny
o pracovní poměr na dobu určitou
o mzdové zařazení ve výši 23.600,- Kč až 25.400,- Kč, po zkušební době její navýšení formou osobního příplatku.

První kontakt: telefonicky (8-14,30 h.), emailem, osobně na adr. Kpt. Zavadila 1345, Valašské Meziříčí.