Skladník a rozvozce

Pracovní místo ( Skladník a rozvozce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- samostatný příjem zboží, skladování a výdej zboží a materiálu ve vnitropodnikových skladech, včetně vstupní a výstupní kontroly
- ruční manipulace s materiály, polotovary a výrobky nebo zbožím (zvedání břemen dle podmínek BOZP)
- příležitostné řízení dodávky do 3,5 t
- rozvoz zboží po regionu Morava (ráno výjezd - odpoledne návrat, pondělí až pátek)
- nakládání a skládání přepravovaného zboží na vozidlo a u zákazníků
- přejímka hotovosti od zákazníků při rozvozu zboží, vklad hotovosti do banky
HLAVNÍ POŽADAVKY:
- aktivní řidič, praxe s řízením dodávky podmínkou
- dobrý zdravotní stav, bezúhonnost
- práce vhodná pouze pro muže
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, roční a pololetní odměny, kompenzace inflace, stravenky.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení
- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu).
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@tesmat.cz