kontrolor jakosti

Pracovní místo ( kontrolor jakosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu U Keramičky 448, Chlumčany.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, práce je vhodná pro muže z důvodu občasné manipulace s břemeny nad 20 kg, pečlivost, organizační a komunikativní schopnosti, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu se služebním víkendem v pravidelném měsíčním cyklu
Nabízíme: perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele, možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností, zajímavé zaměstnanecké benefity v roční výši 15.400 Kč, 13. plat a řadu sociálních výhod, přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování, příležitost k profesnímu i osobnímu růstu, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci ve výši 7.000 Kč za rok, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění
Kontakt: Prskavcová Zdeňka Mgr., tel.: 378022531 ( od 7 - do 15 hod.), e-mail: zdenka.prskavcova@rako.cz