Dělník/dělnice - operátor/ka výroby

Pracovní místo ( Dělník/dělnice - operátor/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Trmice č.p. 873, Trmice.
Čím se budete zabývat
" můžete obsadit různé pracovní činnosti: montáž výrobků v moderním prostředí, práce ve skladu - příjem materiálu či zásobování výrobních linek, balení příslušenství, testování a kontrola kvality výrobků
" budete se podílet na tvorbě finálního produktu - bude za vámi rychle vidět výsledek vaší práce
" budete komunikovat napříč celou firmou - s kolegy v týmu, Team leadery, techniky údržby
" uplatníte své technické znalosti
Co získáte
" nástupní hrubou mzdu více než 21.500 Kč
" navýšení základu po zkušební době dle činnosti cca o 1.000 - 2.000 Kč
" 5 dní dovolené navíc
" dotované stravování, polévka zdarma
" příplatky za přesčas 50%, sobotu a neděli 20%, odpolední směna 8%, noční směna 12%
" odměna za doporučení nového kolegy 8.000 Kč
" příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění prům. 7.500 Kč za rok
" odměny za zlepšovací návrhy
" oceňování nejlepších zaměstnanců
" akce pro zaměstnance
Co od vás potřebujeme
" zkušenosti z výrobní společnosti
" časovou flexibilitu - práce na směny
" zdravotní způsobilost
" pozitivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci
" manuální zručnost a pečlivost
" obsluha VZV výhodou

Kontakt: na e-mail. Miroslava.Humlova@sbdinc.com