Manipulant - řidič motorového vozíku

Pracovní místo ( Manipulant - řidič motorového vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 28.8.2020 a: 22.07.2021 Osobní kontakt na adrese Dukelská 102, 74242 Šenov u Nového Jičína, PO - PÁ, od 7:00 - 14:00 hod., oddělení personalistiky.
Požadujeme:
- Vzdělání - vyučen/a strojírenský obor
- Průkaz obsluhy motorových manipulačních vozíků nad 5t
- Doplňující informace:
- Fyzicky namáhavá práce s břemeny.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), příplatky na rámec ZP (např. profesní), závodní preventivní péči, cafeteria program, volnočasové aktivity a další.
Kontakt: Jana Venzarová, telefonicky PO - PÁ, 7:30 - 14:00 hod. na č.: 556 783 605, e-mail: venzarova.j@vop.cz