ODBORNÝ PRODAVAČ/-KA ELEKTROTECHNICKÉHO ZBOŽÍ, SKLADNÍK/SKLADNICE

Pracovní místo ( ODBORNÝ PRODAVAČ/-KA ELEKTROTECHNICKÉHO ZBOŽÍ, SKLADNÍK/SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Dušková Lenka, e-mail: lenka.duskova@tipa.eu
Požadujeme: znalost a praxe v oboru elektro, zájem o využívání nových technologií v elektro oborech a PC, aktivní práce s PC, samostatnost a zodpovědnost,
výborné komunikační schopnosti, časová flexibilita
Výhodou: praxe v oboru elektro
Náplň práce: prodej a poradenství v přímém styku se zákazníky, vyřizování reklamací,
vyřizování administrativy souvisejícím s provozem, práce ve skladu
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, práci ve stabilní a zavedené firmě, prostor k seberealizaci, stravenky, firemní akce, zvýhodněné zaměstnanecké ceny na prodávané zboží