právník samostatného oddělení Veřejných zakázek (referent)

Pracovní místo ( právník samostatného oddělení Veřejných zakázek (referent) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kontakt:Agyagosová Martina Bc., tel.: 225 776 686, e-mail: podatelna@uzsvm.cz, prvotní kontakt emailem, místo výkonu:Rašínovo nábřeží č.p. 390/42.
požadavky na uchazeče:

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu oboru právo
vhodné i pro absolventy VŠ v oboru právo
nutná znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a souvisejících právních předpisů
praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek výhodou
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost
znalost práce s PC (MS Office, Internet)
dobrý písemný a ústní projev v českém jazyce
státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu; který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
trestní bezúhonnost
splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.

charakteristika pracovního místa:

komplexní zajišťování agendy veřejných zakázek zadávaných Úřadem
vedení zadávacích řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (zejména zpracování zadávací dokumentace, provedení úkonů zadavatele v zadávacím řízení (administrace), řešení námitek dodavatelů, řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže apod.)
dodržování závazných postupů, příprava metodik a interních předpisů Úřadu při zadávání veřejných zakázek

Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., a dále osobní příplatek a odměny v závislosti na pracovních výsledcích
Předpokládaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Praha
Pracovní místo je vhodné i pro