Interiérový 3D designer/ka

Pracovní místo ( Interiérový 3D designer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost Stollek s.r.o., poskytuje servis a zpracovává návrhy interiérů pro americkou firmu Hans Krug www.hanskrug.com. Spolupracujeme s výrobcem českého nábytku HANÁK NÁBYTEK www.hanak-nabytek.cz Rozšiřujeme svůj tým a hledáme vhodného kandidáta na pozici: INTERIÉROVÝ 3D DESIGNER/ka.

Vítáme praxi v kreslících programech - 3DS Max / Sketchup/ADOBE
- Zpracování 3D vizualizací pro klienty v USA
- Komunikace s architekty, designéry a zahraničními partnery

Požadujeme:
- vynikající angličtina slovem i písmem
- schopnost učit se novým věcem
- cit a smysl pro design
Výhodou je vysokoškolské vzdělání a zkušenost v nábytkářském odvětví.

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- zázemí stabilní firmy
- možnost se profesně i kariérně rozvíjet
- zajímavá práce v přijemném kolektivu
Pracovni doba 8:00 -17:00 (s hodinovou prestavkou na obed 12:00 - 13:00). Kontakt: telefonicky, e-mailem.