MECHANIK / MECHANIČKA ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní místo ( MECHANIK / MECHANIČKA ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení, třísměnný provoz - 5 dní v týdnu (možnost i práce přesčas o víkendu). Nástup možný ihned.
Nástupní hrubá měsíční mzda včetně příplatků 26.000,- Kč.

Náplň práce: oprava elektro poruch NC a CNC obráběcích strojů, ale i všech elektronických zařízení v provozu; provádění preventivních prohlídek na strojích a zařízeních; spolupráce v týmu s elektro údržbou silnoproudy a strojní údržbou.

Požadavky: vzdělání v oboru mechanik elektronických zařízení, nebo adekvátní praxe; odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6; znalost slaboproudé techniky; zaměření na NC a CNC stroje výhodou; znalost čtení v elektro schématech; znalost systému SIEMENS, MEFI, HEIDENHAIN výhodou; základní znalost AJ nebo NJ; znalost práce na PC, Office.

Zaměstnanecké výhody: nástupní mzda odpovídajíc Vašim zkušenostem; jistota zaměstnání ; práce v české firmě s 1 majitelem; prostor pro Vaše nápady; přátelský pracovní kolektiv; vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, NJ, RJ); 25 dnů dovolené; stravování v závodní jídelně s obědy od 29,- Kč; bonus za docházku 3 % z hrubé mzdy; bonus za kvalitu až 6 % z hrubé mzdy; příspěvek na penzijní připojištění až 1000,- Kč; nadstandardní příplatky ke mzdě - odpolední směna 16,- Kč, noční směna 32,- Kč, práce přesčas 25 %, práce v sobotu a v neděli 50 % (příplatky se sčítají); další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důc