OBSLUHA CNC

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme středně velká rodinná firma založená v roce 1992. Naše hlavní zaměření je strojírenská výroba (přesné obrábění, řezání a pálení na CNC strojích, svařování - TIG / WIG, MAG / MIG), návrh a vývoj konstrukčních celků. Jsme součástí holdingu JPS Group a dlouholetý dodavatel pro německé firmy. Hledáme nové kolegy do naší rostoucí firmy.
Vaše náplň práce:
- programování, obsluha a údržba CNC obráběcích strojů (Doosan / Fermat / Topper)
- spolupráce při zlepšování procesů a zefektivňování výroby
Nabízíme:
- jednosměnný provoz, pracovní dobu 6:30 - 15:00
- jistotu pracovního místa, stabilní tým
- atraktivní finanční ohodnocení dle zkušeností
- letní, zimní a velikonoční prémie
- finanční odměny za zlepšovací návrhy
- bonus za práci bez absence
- dotované stravování v areálu firmy
- plně hrazené nové firemní pracovní oblečení včetně praní a oprav
- mzdu vždy do 15. dne měsíce¨
- prostředí rodinné firmy = žádný korporát
- další zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
- vzdělání v oboru, technické myšlení
- praxi - výhodou nikoliv podmínkou
- samostatnost při seřízení, obsluze a údržbě strojů
- dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
- znalost řídícího systému Fanuc výhodou
- spolehlivost a důraz na kvalitu
- ochotu učit se novým věcem, zájem o další vzdělávání se v oboru
- týmovou spolupráci, iniciativu