Svářeč/ka metodou TIG

Pracovní místo ( Svářeč/ka metodou TIG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
Požadujeme: zkušenosti v oblasti svařování a znalost čtení výkresové dokumentace, samostatný a pečlivý přístup se zaměřením na kvalitu, aktivní přístup k řešení daných úkolů, schopnost týmové spolupráce, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, loajalitu a vizi dlouhodobé spolupráce, schopnost pracovat v týmu, platný ŘP sk B, fyzickou zdatnost.
Nabízíme: prémie, zázemí úspěšné a stabilní české společnosti, stravenky, volné víkendy, firemní akce a teambuldingy, slevu na firemní výrobky, odměnu při životním jubileu.
První kontakt: emailem.
ov.7.4.21