Údržbář (strojů)

Pracovní místo ( Údržbář (strojů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: provádění oprav a odstraňování poruch na strojích a zařízeních (hydraulika, voda, vzduch atd.), provádění periodické údržby strojů a zařízení, zajišťování komponentů a náhradních dílů pro aktuální prováděné opravy, vedení dokumentace o poruchách a závadách vč. záznamů o jejich odstranění atd.
POŽADAVKY: SOU technického směru, praxe v oboru a znalost technologie vstřikování plastů výhodou, samostatnost, zodpovědnost,komunikativnost, schopnost práce v týmu, obsluha PC MS OFFICE
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, cafetérie, dotované stravování, odměny při pracovních jubileích atd.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem