ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned nebo dle dohody. Kontakt paní Eva Losmanová, tel. 582 301 315, e-mail: eva.losmanova@palirna.cz. Pracovní doba: Po-Pá dvousměnný provoz 6:00-14:00, 14:00-22:00
Požadujeme:
- zkušenosti s údržbou výrobních strojů a jejich elektrických částí (PLC, frekvenční měniče, prvky automatizace apod.)
- kvalifikace pro práci s elektrickými zařízeními - dle vyhl. č.50/1978 Sb. min. § 6 a vyšší
- schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma)
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
- schopnost učit se na vlastních chybách a hledat kořenové příčiny závad

Náplň práce:
- údržba, diagnostika a opravy výrobního zařízení
- údržba elektrozařízení v areálu závodu
- podílení se na plánování a provádění preventivních prohlídek
- úpravy zařízení ve spolupráci s ostatními odděleními

Nabízíme:
- zajímavá práce v perspektivní české společnosti, dvousměnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- odborný a osobní rozvoj
- stravenky, penzijní připojištění, profesní školení
- práce v příjemném pracovním kolektivu
- firemní akce