Řidič/ka autobusu (s platným PŘ sk D + PPZŘ)

Pracovní místo ( Řidič/ka autobusu (s platným PŘ sk D + PPZŘ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kont.: e-mailem knappova@dpp-cz
Výkon práce: území hl. m. Prahy vč. obcí zapojených do systému PID

Požadavky:
" Platné řidičské oprávnění skupiny D
" Průkaz profesní způsobilosti řidiče ke skupině D
" Dobrý zdravotní stav (dle příslušné vyhlášky MZ)
" Výpis z rejstříku trestů a výpis z evidenční karty osoby (řidiče)
" Příjemné a reprezentativní vystupování,
" Věk minimálně 21 let

Zaměstnanecké výhody: Výrazně zlevněné Zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky, Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 300 Kč, 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy, 5 týdnů dovolené, Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 110 Kč, Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok, Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 4 500 Kč, Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti ve výši 800 Kč, Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí