OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Barbora Krausová, tel.: 602 544 739, e-mail: barbora.krausova@uniqa.cz
Koho hledáme?
- Pracovité a komunikativní kolegy/ně s maturitou, trestní bezúhonností, kteří chtějí pracovat v příjemném a zkušeném kolektivu, který Vám pomůže ve Vašich začátcích.
- Zodpovědné a samostatné Osobnosti, kteří budou mít možnost pracovat na přepážce zavedené kanceláře a servisovat i naše stávající klienty.
- Cílevědomé a ambiciózní lidi, kteří chtějí mít možnost ovlivnit Svou kariéru, tak velikost i velikost Svého příjmu nebo pracovní dobu ...
Nabízíme:
- Nadstandardní finanční ohodnocení. Obchodníkům Uniqa pojišťovny náleží vícesložková mzda (kombinace fixních odměn, provizí plus další bonusy. Odměny ve výši 500.000 kč během prvních 3 let.
- Motivační bonusový systém
- Příjemný kolektiv a prostředí na pobočce, díky němu budete mít stále k dispozici zázemí, kde budete mít možnost si připravovat podklady pro jednání s klienty, nebo čistě jen využít konzultace se svým nadřízeným nebo kolegy.
- Budete mít k dispozici portfolio stávající klientů a budete pracovat na zavedené pobočce
- Praxe v oboru není podmínkou, stačí mít chuť se vzdělávat a pracovat na sobě. Je nám zcela jasné, že zorientovat se v pojišťovnictví není jednoduché, a proto jsme na to připraveni (náš vzdělávací systém je připraven i na kolegy, kteří nepochází z oboru). U nás pracují jak absolventi škol, kteří u nás nabírají jedny ze svých prvních pracovních zkušeností, tak přední TOP obchodníci, kteří již mají své vlastní pobočky - Agenturní kanceláře
Uniqa pojišťovna a.s. čítá více jak 800 obchodních zástupců a 100