INTERNÍ OBCHODNÍK/NICE

Pracovní místo ( INTERNÍ OBCHODNÍK/NICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Lidická č.p. 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Zodpovědný za chod a výsledky v sekci velkoobchod a správa souvisejících e-shopů. Velkoobchod i e-shop jsou orientovány na prodej našich výrobků určených pro zahradu-dům-stavbu. Jedná se především o výrobky z netkaných textilií, fólií a papíru.
- péče o sortiment
- péče o zákazníky
- plnění a spolutvorba obchodního plánu / obchodních cílů
- naplňování obchodní strategie
- marketing
POŽADUJEME:
- min. střední odborné vzdělání (SOU)
- vztah k zahradě a kutilství
- samostatnost a obchodní talent
- zapálení pro věc
- pevnou vůli pro překonávání překážek
- sebeodpovědnost
- výkonnost a aktivní přístup
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- plánování a organizace práce
- ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita
- čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME:
- jednosměnný provoz
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
- fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
- týden zdravotní dovolené navíc
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijní pojištění

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.

Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole dochází k výběru potenciálních kandidátů pouze na základě zaslaného životopisu. Vybraní kandidáti budou posléze osloveni pro účast na osobní schůzce. V případě většího počtu silných kandi