Lakýrník/ce

Pracovní místo ( Lakýrník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Suderova 2037/26, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt e-mailem info@emailservice.cz , životopisy budou zpracovány a použity pro účely výběrového řízení o kterém budete informováni.

EMAIL SERVICE s.r.o. je ryze česká firma s dlouholetou tradicí v oblasti komerčních povrchových úprav klasickým způsobem.Specializujeme se na lakování dílců pro strojírenství,dopravu a leteckou techniku.Jsme flexibilní moderní lakovna disponujícíc špičkovou technikou.

Náplň:
-ruční lakování prostřednictvím nízkotlakých a středotlakových pistolí
-lakování drobných dílů pro kolejová vozidla
-míchání a příprava barev,čištění a odmašťování dílů
-lakování ploch s velkými nároky na špičkovou jakost povrchu se specifikovanou tloušťkou vrstvy barvy
-běžná údržba,úklid a udržování čistoty v prostorách lakovny
-práce dle dokumentace,dodoržování pracovních postupů a směrnic
-podpora ostatních oddělení v rámci výroby

Požadujeme:
-minimálně praxe 2 roky
-zkušenosti s lakováním menších dílů-kvalita automotive
-orientace ve výkresové dokumentaci
-zkušenosti s tmelením,broušením
-samostatnost,flexibilita,pečlivost

Nabízíme:
-práce na HPP přímo u zaměstnavatele
-nástup dle dohody
-nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru
-zázemí a stabitila prosperující české společnosti
-jistota pravidelného výdělku
-podrobné zaškolení na pozici
-možnost finančního a kvalifikačního růstu
-velmi moderní a čisté pracovní prostředí,nové technologie
-odměna za plnou pracovní docházku
-Stravenky
-Bonusy/prémie