PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměstnavatel Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje ekonomický odbor, ekonomické oddělení Prostějov obsazuje pracovní pozici PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte Mgr. Petra Kurfürstová, tel. 974 762 403, email: petra.kurfurstova@pcr.cz. Místo výkonu práce: Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 hod.
Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo střední vzdělání s výučním listem,
- odbornou způsobilost dle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti
v elektrotechnice,
- trestní bezúhonnost,
- zdravotní způsobilost,
- pečlivost, důslednost, flexibilitu, efektivní pracovní tempo,
- samostatnost i schopnost týmové spolupráce,
- řidičský průkaz sk. B,
- dovednosti a zkušenosti spjaté s jinými řemesly využitelnými při opravách a údržbě budov výhodou, nikoli však podmínkou.
Náplň práce:
- provádění elektroinstalačních prací a údržby zařízení v souladu s vyhláškou
č. 50/1978 Sb., realizace montáže, údržby a opravy ucelených částí elektrických silových rozvodů včetně vedení rozvaděčů, rozvoden apod.,
- provádění dalších činností souvisejících s opravami a údržbou objektů.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení, popř. převedení na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce, plný pracovní úvazek - 40 hodin/týden, zázemí významné státní instituce s možností dalšího profesního růstu, 25 dnů dovolené, 5 dnů placeného zdravotního volna.
Odměňování: dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění a nařízení vlády