REFERENT/KA PRODEJE SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

Pracovní místo ( REFERENT/KA PRODEJE SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Bří Hubálků č.p. 869, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- referent/ka prodeje zodpovídá za řízení obchodních případů se zahraničními partnery
- komunikuje se zákazníky
- vykonává činnosti spojené s prodejem zboží
- spolupracuje při organizování zahraničních návštěv apod.
POŽADUJEME:
- vzdělání ÚSO s maturitou (VŠ výhodou)
- praxe v mezinárodním obchodě nebo nákupu i obchodu výhodou
- znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
- znalost francouzského jazyka výhodou
- užicatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost
NABÍZÍME:
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- příplatky za odpolední směny
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (personální oddělení KORADO, a.s.)