Koordinátor nových klientů - telefonista

Pracovní místo ( Koordinátor nových klientů - telefonista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jazyková škola hledá pracovníka na pozici koordinátora, administrativní pomoc při fakturaci.
Požadujeme:
- aktivní znalost metodiky výuky jazykových škol
- odvaha, schopnost vcítit se do klienta a odhadnout, jak s ním komunikovat
- aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
- zkušenosti v obchodní sféře
- zkušenost s jazykovým vzděláváním - aktivní i pasivní
- aktivní řidič, sk. B
- uživatelské znalosti na PC
- schopnost učit se nové věci
- organizační dovednosti, plánování, důslednost,
- týmovost
Vhodné pro OZZ:

Nabízíme:
- pracovní doba dle zadaných úkolů a sjednaných schůzek
- rozhoduje spolehlivost uchazeče a dobré vystupování
- možnost částečného i plného úvazku podle důslednosti a spolehlivosti
- nadstandardní ohodnocení podle výkonů
- k dispozici služební vůz, mobilní telefon
- požadujeme trestní bezúhonnost, flexibilitu a slušnost

Místo výkonu práce: Zlín
Více informací o naší společnosti na www.trendls.cz