Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Pracovní místo ( Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Trojská 2232/1, Praha 8,
Prvotní kontakt: email: recepce@hoteltroja.cz
Pro hotel v Praze přijmeme pracovní sílu na pozici pracovníka recepce.

Požadujeme:
praxe v hotelovém provozu
znalost jazyků (Čeština - výborná, Angličtina, Ruština aktivně slovem i písmem - podmínkou)
zkušeností s prací v hotelovém rezervačním systému
pečlivost a samostatnost
spolehlivost a příjemné vystupování
zodpovědné chování a cit pro pořádek
znalost Prahy a zkušenosti s plánováním turistických výletů
ochotu řešit požadavky od hostů
vstřícný přístup ke zákazníkovi
dobré komunikační dovednosti
proaktivní a pozitivní přístup k práci
chuť na sobě pracovat a být součástí přátelského kolektivu
výbornou znalost kancelářských aplikací
psaní všemi deseti
znalost HTML, CSS
zkušeností s tvorbou reklamních textů a kampaní
prodejní a obchodní dovednosti
časová flexibilita
manuální zručnost
čistý rejstřík trestů