Pracovník/pracovnice logistiky a obchodu

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice logistiky a obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Holická 1173/49a, Olomouc.
Pro příjemný a dynamický kolektiv, který pracuje na rozvoji internetových obchodů www.siera.cz a www.animalshop.cz včetně velkoobchodu a dvou kamenných prodejen hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici "Pracovník/ce logistiky a obchodu".
Jaká bude vaše role:
- Kompletace objednávek a jejich expedice
- Příjem zboží od dodavatele, následné uskladnění
- Spolupráce s obchodním oddělením
- Doplňování zboží na prodejnu
- Příležitostné rozvozy zboží zákazníkům
Jaké dovednosti byste měli mít:
- Týmového ducha, odolnost vůči stresu
- Zručnost, zkušenosti s prací v logistice výhodou
- Zkušenost s prací s PC, účetní systém POHODA výhodou
Co nabízíme:
- Po prvním roce smlouva na neurčito
- Profesní růst, možný kariérní postup
- Zázemí společnosti s více než 10 letou tradicí v Olomouci
Mzda a smlouva
- Smlouva na dobu určitou 1 rok, následně prodlužujeme na neurčito
- Nástupní fixní mzda 18-21 tis.
- Odměny za plnění plánu

Životopisy posílejte POUZE na kariera@siera.cz a do předmětu uvádějte "LOGISTIKA".