REGIONÁLNÍ KOORDINÁTOR/KA

Pracovní místo ( REGIONÁLNÍ KOORDINÁTOR/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici REGIONÁLNÍ KOORDINÁTOR/KA pro pobočku v Pardubickém kraji na 1,0 úvazku na pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nové náměstí č.p. 1746, 560 02 Česká Třebová 2
VAŠÍ ZODPOVĚDNOSTÍ BUDE ZEJMÉNA:
- vedení týmu zaměstnanců přímé péče
- nábor nových zaměstnanců přímé péče od oslovení zájemců přes pohovory až po uzavření smlouvy
- koordinace směn u klientů podle požadavků klientů i zaměstnanců
- vedení statistik a přehledů výkonu
JAKÉ VLASTNOSTI, SCHOPNOSTI A ZKUŠENOSTI OCENÍME?
- řidičské oprávnění skupiny B je podmínkou
- znalost práce na PC a organizační schopnosti jsou podmínkou
- středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou
- čistý trestní rejstřík je podmínkou
- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v sociální nebo zdravotní oblasti výhodou
- předchozí praxe v podobném zařízení a/nebo ve vedení lidí výhodou
- dále oceníme také samostatnost a příjemné vystupování
ZA TO NABÍZÍME:
- pracovní místo v kanceláři na Novém náměstí v České Třebové
- notebook
- mobilní telefon
- flexibilní pracovní dobu
- mzdu ve výši 24.000 - 26.000 Kč
- 4 týdny dovolené
V případě zájmu posílejte své životopisy spolu s kontaktem a krátkým představením se na email: kancelare@petrklice.cz
Ze zaslaných životopisů následně vybereme uchazeče, se kterými se osobně sejdeme.