*ekonomka

Pracovní místo ( *ekonomka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky/předpoklady
" Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
" Znalost účetních předpisů
" Orientace v účetnictví neziskových organizací výhodou
" Znalost MS Office
" Týmová spolupráce
" Analytické schopnosti, důslednost a zodpovědnost
" Samostatnost
Náplň práce
" Kompletní vedení účetnictví
" Zaúčtování a zaevidování přijatých faktur
" Zaúčtování a zaevidování zálohových faktur + daňové doklady k platbám.
" Zaúčtování a vystavení vydaných faktur včetně ročního vyúčtování energií a služeb
" Zaúčtování a vystavení zálohových listů vydaných + daňové doklady k přijatým platbám.
" Zpracování DPH - měsíčně
" Evidence majetku
" Zaúčtování bankovních výpisů
" Zaúčtování zpracovaných mezd
" Účtování a zaevidování interních dokladů - PHM, stravné, daně, poplatky, příjemky
" Sestavení čtvrtletních výkazů
" Spolupráce při sestavování rozpočtu
" Kontrola směrnic
" Spolupráce s auditory