Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Senovážné náměstí č.p. 872/25, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Živčáková Hana, tel.: 222 122 228, e-mail: pam@npicr.cz
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 31. 8. 2020 na e-mail pam@npicr.cz. miroslava.distlova@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Hlavní účetní".

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici

úvazek 1,0

Hlavní náplň činnosti:

˘ kompletní zpracování účetní uzávěrky organizace včetně předání výkazů do CSÚIS
˘ kontrola a schvalování plateb (příkazů k úhradě) zadaných do internetového bankovnictví
˘ účtování a evidence majetku
˘ zodpovědnost za správnost dokladů z hlediska účetní, formální a daňové uznatelnosti
˘ příprava podkladů pro výkazy, roční uzávěrky a rozbory hospodaření
˘ archivace účetních dokladů

Požadujeme:

˘ SŠ vzdělání ekonomického směru
˘ praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
˘ znalost účetnictví příspěvkových organizací, daňové problematiky (DPH a daně z příjmu)
˘ zkušenost s uzávěrkovými resp. závěrkovými postupy v příspěvkové organizaci
˘ znalost vyhlášek a směrnic vydávaných MF ČR pro příspěvkové organizace
˘ znalost zákona č. 218/2000 Sb.
˘ výbornou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
˘ trestní bezúhonnost
˘ zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, odolnost vůči stresu,
˘ znalost účetního programu EIS JASU výhodou

Nabízíme:

˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 11. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od