Bezpečnostní pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1294/29, Olomouc. Vyhrazeno pro OZP. Vhodné pro absolventy.
První kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky (po - pá 7:30 - 18:30).
Náplň práce:
poskytování služeb spojených s ostrahou areálu ZOO
práce na vjezdových vrátnicích do provozů, kde je pohyb osob a průjezdy osobních a nákladních vozidel s materiálem
vedení dokumentace klienta
zajištění ostrahy objektu
pochůzková činnost
12-ti hod. noční směny

Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost, flexibilita
aktivní přístup k práci
práce na PC na základní úrovni

Nabízíme:
zázemí silné a stabilní společnosti
práci v příjemném a přátelském prostředí
profesionální zaškolení
nástup dle dohody (HPP/DPP)
prémie za dobře vykonávanou službu, příplatky za práci o víkendech a státních svátcích

Nástup dle dohody
HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Strukturovaný životopis prosím zašlete na mailovou adresu.