NÁKUPČÍ

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Machová Aneta, tel.: 721 253 999. Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: a.machova@prestar.cz
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oblasti strojní/elektro
- zkušenosti z nákupu
- orientace v oblasti elektra
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC
- týmový hráč
- spolehlivost, rozhodnost, zodpovědnost, umět řešit vzniklé problémy
- ochota se dále vzdělávat
- ŘP sk. B aktivní řidič

Nabízíme:
- různorodou práci pro firmu, která má respekt k zákazníkovi a inovacím
- motivační příjem a možnost karierního růstu
- 25 dní dovolené, firemní akce, školení a další zajímavé benefity
- kolektiv skvělých lidí, vstřícné a férové jednání
- možnost sdílet své zkušenosti a nápady s dalšími kolegy

Na jakou práci se můžete těšit?
- nákup špičkových elektro zařízení
- jednání s mezinárodními partnery
- učení se novým věcem
- tvorbu nových postupů v oblasti nákupu
- nové znalosti a dovednosti s obrovskou přidanou hodnotou

Nezbytná byrokracie:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro Prestar s.r.o, dáváte souhlas k jejich zpracování a jejich poskytnutí třetím osobám za účelem získání zaměstnání
v souvislosti s výběrovým řízením, kterého se u společnosti Prestar účastníte. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy pouze po předchozí dohodě.