Pracovník/ce v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za pracovní neschopnost, uvedená doba se může měnit.

Pracovní náplň:
přímá práce s uživatelkami soc. služby azylový dům pro matky s dětmi, zajištění každodenního provozu zařízení.

Požadujeme:
dobré komunikační schopnosti, trestní rejstřík bez záznamu, praxi v sociální oblasti - výhoda, kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou.

Nabízíme:
stravenky; 5 týdnů dovolené

Zájemci se mohou hlásit do 5. září 2020:
- zasláním písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem na e-mail: renata.bicova@armadaspasy.cz
Pozn.: Do předmětu zprávy uvést "výběrové řízení PvSS"; Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni k ústnímu pohovoru.