Kabelář - operátor - výrobních strojů

Pracovní místo ( Kabelář - operátor - výrobních strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KABELÁŘ - OPERÁTOR- VÝROBNÍCH STROJŮ
Životopisy od zájemců přijímáme na email: jana.francova@kablovrchlabi.cz.
Požadujeme: maturitu nebo vyučení v technickém oboru vhodné i pro absolventy, nutná znalost práce s počítačem, správný barvocit, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, podmínkou je dobrý zdravotní stav z důvodu manipulace s bubny.
Nepřetržitý provoz - rozpis směn: Pracují se 3 dny ranní směny od 6 do 18 hod., 2 dny volno, 3 dny noční směny od 18 do 6 hod. a 4 dny volno a poté se cyklus opakuje, na Štědrý den se nepracuje. Jedná se o samostatnou práci na výrobním stroji, doba zaučení se zkušeným školitelem trvá 2 měsíce.
Nabízíme: mzdový nárůst po zaučení zaručen, 15 směn v měsíci, příspěvek na stravování, obědy či chlazená strava připravená přímo ve firmě, penzijní připojištění či životní pojištění 1.000 Kč/měsíc a další benefity.