Asistent/ka expedičního oddělení

Pracovní místo ( Asistent/ka expedičního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Petit Lulu, s.r.o. (Jablonec nad Nisou) je mladá, rychle se rozvíjející firma, zabývající se výrobou a prodejem moderních látkových plen. Do svého týmu hledáme novou posilu.

Náplň práce:
- vyřizování objednávek nejen z e-shopu (fakturace, expedice, komunikace se zákazníkem)
- prezentace našich výrobků na veletrzích v rámci ČR
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- znalost AJ, min. B2
- chuť pracovat, ochota učit se novým věcem, vlastní iniciativa, fyzická zdatnost
- pečlivost, spolehlivost
- zkušenost s látkovými plenami a účetním systémem Pohoda výhodou
Nabízíme:
- práce v Jablonci nad Nisou na jednu směnu od 7:00-15:30h.
- smysluplná práce v oblasti zero-waste a možnost sdílení ekologických hodnot s kolegy
- stabilní zaměstnání
- příjemná atmosféra menší rodinné firmy
- firemní benefity, stravenky, káva zdarma, zaměstnanecká sleva na naše výrobky
- jistota zaměstnání - náš produkt není ohrožen krizí covid 19
- v případě spokojenosti prodloužení pracovní smlouvy

Své životopisy s krátkým motivačním dopisem (bez něj nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail: simona.strnadkova@petitlulu.cz