Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho kolektivu ve velkoobchodním skladu s pneumatikami hledáme skladníka:

Náplň práce:
o Komunikace se zákazníky
o Vykládání a nakládání pneumatik = manipulace s pneumatikami
o Výhodou je průkaz obsluhy motorových vozíků a praxe

Požadujeme:
o Vyučení v oboru není podmínkou
o Zodpovědný přístup a dokončování úkolů
o Logické myšlení, týmová práce, rozhodnost, samostatnost, pracovitost, flexibilitu
o Snahu učit se novým věcem
o Dodržování čistoty na pracovišti a v jeho okolí
o Příjemné a slušné vystupování

Nabízíme:
o Smlouvu na hlavní pracovní poměr
o Moderně vybavené pracoviště
o Profesní školení a trénink
o Zajímavé finanční ohodnocení a jiné bonusy
o Práci v přátelském kolektivu
o Práci v rychle se rozvíjející české firmě

Místo výkonu práce: Jihlava
Termín nástupu: dle dohody

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem a fotografií zasílejte na adresu: GPD A.S. Michaela Neradná, Znojemská 4945/80A, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: radek.dolsky@gpd.cz