VEDOUCÍ VÝROBNÍ KONTROLY

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBNÍ KONTROLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Litomyšlská č.p. 2117, 560 02 Česká Třebová 2
NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovídá za řízení a chod oddělení technické kontroly
- zajišťuje a zodpovídá za řešení neshody sériové výroby, komunikuje se zákazníkem
- zajišťuje a zodpovídá za řízení a aktualizaci dokumentace oddělení
- navrhuje zlepšování a optimalizace procesů
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání
- ŘP skupiny B
- základní znalost AJ nebo NJ
- schopnost samostatně pracovat a rozhodovat se
- pečlivost, samostatnost, flexibilita
- praxe v oboru výhodou
- technické vzdělání výhodou
- znalost práce na PC
NABÍZÍME:
- možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
- dovolenou navíc
- příspěvek na stravu, Benefit Card a další zaměstnanecké benefity
- odborné vzdělávání
KONTAKT: e-mailem