Elektrikář - nerezová výroba

Pracovní místo ( Elektrikář - nerezová výroba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Nad Porubkou 2223/29, Ostrava - Poruba
1. kontakt e-mailem. Máte-li chut pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis na e-mail: machna.andrea@melon.cz
Vybrané uchazece budeme zvát k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:
- vyučení v oboru, vyhláška 50 §6,
- dobrá orientace v technické dokumentaci,
- základní zkušenosti s průmyslovou elektronikou (frekvenční měniče, senzorika, PLC),
- manuální zručnost,
- komunikativnost,
- flexibilitu,
- bezúhonnost,
- výhodou je změněná pracovní schopnost (OZZ),
- navýšení platu o 30% dle zapracování a výkonu

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zaměstnanecké benefity
- odpovídající finanční ohodnocení (20 000 – 28 000 Kč)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP
- nástup možný IHNED

www.melon-anticor.cz