Obchodník cloudových aplikací

Pracovní místo ( Obchodník cloudových aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 47/25, Olomouc. Nástup dohodou. Práce na plný / zkrácený úvazek.
Softwarová firma přijme obchodníka cloudových aplikací.
Požadujeme: zkušenost nebo praxi na obdobné pozici, prozákaznický přístup, systematičnost, pozitivní vztah k technologiím a aplikacím, znalost firemního prostředí a procesů z pohledu zákazníka, ŘP skupiny B, aktivní řidič, komunikativnost, výhodou je znalost a zkušenost s jakoukoliv metodikou obchodních procesů.
Hlavní pro nás je zájem o práci, dosahování výsledků, chuť se rozvíjet a soulad s naší firemní kulturou. Klíčové jsou pro nás výsledky, na ostatním se domluvíme (práce z domu, flexibilní pracovní doba a jiné).
Máme zájem o akvizičního obchodníka (nové obchodní případy) i o obchodníka starajícího se o svěřené zákazníky.
První kontakt je možný POUZE mailem.