Laborant

Pracovní místo ( Laborant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46
Vybraný kandidát bude zodpovídat za:
" provádění chemických a fyzikálních analýz wolframových
a wolfram karbidových prášků
" zápisy výsledků analýz, jejich vyhodnocování a porovnávání s limity

Po kandidátech požadujeme:
" SOU/SŠ vzdělání - chemický směr je výhodou
" praxe v oboru je výhodou
" základní znalost AJ výhodou
" znalost práce na PC (Excel, Word)
" samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní nadnárodní společnost, Příplatky za směnnost, navyšování mzdy po zapracování, závodní stravování, 25 dnů dovolené, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, náborový příspěvek, roční odměny, školení a další

Nástup možný ihned.
PP na dobu určitou 6 měsíců (s plánovaným prodloužením)
Čtyřsměnný provoz
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: info-bruntal@globaltungsten.com
Nebo volejte 555 559 301 / 725 004 541

Lékař: MUDr. Slaný
Upozorňujeme, že osobní data uchazečů o tato místa budou zpracována společností Global Tungsten & Powders Bruntál. Osobní data budou uchována pouze po nezbytně nutnou dobu během výběrových řízení a poté smazána/skartována.
Z : 5.8.2020