KONSTRUKTÉR/KA

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vzdělání: bakalářské, vysokoškolské - strojní obor

Náplň:
-Návrh kompletních dílů a celých výrobků pro přesnou a optickou výrobu v konstrukčním software Solidworks
-Návrh jednotlivých vývojových stupňů produktů (prototypování) - kovové díly a sestavy, monokrystalické komponenty, skleněné a keramické dílce
-Optimalizace výrobků nebo jednotlivých komponent z hlediska proveditelnosti, z hlediska optimalizace nákladů na výrobu daných dílů, komponent nebo celého výrobku
-Komunikace se zákazníkem a dalšími externími partnery o technickém řešení a jeho provedení
-Úzká spolupráce s vývojovým a výrobním oddělením, s oddělením kvality
-Návrh a konstrukce strojů a přípravků
-Správa výkresové dokumentace
-Kontrola dokumentace dodávaných strojů a přípravků, zastřešení případných CE procesů

Požadujeme:
-VŠ vzdělání ve strojních oboru, případně strojní obor s maturitou
-Velmi dobré znalosti konstrukčního software, Solidworks výhodou
-Praxe na pozici strojního konstruktéra - nutností
-Základní znalosti vlastností materiálů (nerez, hliník, titan, keramika, aj.)
-Schopnost hledat konstrukční řešení v celkových souvislostech
-Praktické znalosti proveditelnosti produktu na konkrétních výrobních technologiích
-Znalost CE metodiky výhodou
-Velmi dobrá znalost anglického jazyka
-Dobré organizační schopnosti
-Systematičnost, orientace na výsledek
-Velmi dobré komunikační schopnosti
-Týmový přístup

Nabízíme:
- zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti
- zázemí české společnosti
- práci ve zkušeném týmu
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- životní pojištění