Manager M&C Assembly CoE AUT EMEA

Pracovní místo ( Manager M&C Assembly CoE AUT EMEA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (po-čt 9:00 - 15:00)

Odpovědnost za všechna témata související s montážní subtechnologií Manual & Cable v AUT EMEA.
Cílem je optimalizovat a standardizovat všechna výrobní oddělení.
Zaměření na bezpečnost, kvalitu, produktivitu, zásoby a dodávky.
Vítána znalost ukrajinského a anglického jazyka a předchozí zkušenost ve skupině TE.

Responsible for all topics related to the Manual & Cable assembly subtechnology in AUT EMEA.
The aim is to optimize and standardize all production departments.
Focus on safety, quality, productivity, supplies and supplies.
Knowledge of Ukrainian and English and previous experience in the TE group are welcome.

Zaměstnanecké výhody:
13.mzda
Příspěvek na stravování a dojíždění
5 týdnů dovolené

13th salary
Meals & commuting allowance
5 weeks holiday

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Místo výkonu práce: K AMP 1293/4, 664 34 Kuřim