ředitel odboru Informatiky a spisové služby

Pracovní místo ( ředitel odboru Informatiky a spisové služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kontakt:Agyagosová Martina Bc. e-mail: podatelna@uzsvm.cz, místo výkonu:Rašínovo nábřeží č.p. 390/42.
požadavky na uchazeče:
vysokoškolské vzdělání v magisterském případně v bakalářském studijním programu a s praxí minimálně 10 let v oboru
komplexní znalost IT systémů organizace (infrastruktura, centrální aplikace)
realizace veřejných zakázek dle zákona 134/2016
znalost zákona 181/2014 o kybernetické bezpečnosti
schopnost komunikovat s poskytovateli služeb (interními i externími)
schopnost řídit ekonomiku útvaru, včetně tvorby plánů
koncepční a analytické uvažování
zkušenost ve veřejné správě výhodou
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost
státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
trestní bezúhonnost
splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.
splnění podmínek ustanovení § 2 zákona č. 451/1991 Sb. a lustrační osvědčení
předložení koncepce v oblasti spisové služby, správy oběhu dokumentů a návrhu důvěryhodného archivu a jeho implementace v souladu s českou legislativou, evropským právem pro správu a archivaci elektronických dokumentů v rozsahu minimálně 3 normostran (koncepce by kromě cílů měla obsahovat i konkrétní opatření/procesy vedoucí k jejich dosažení)
ochota podstoupit bezpečnostní řízení a získání dokladu o bezpečnostní způsobilosti "Důvěrné"

charakteristika pracovního místa:

komplexní koordinace ICT a spisové služby v Úřadu
definování politiky v oblasti informatiky, její prosazování a